E-mail розсилка інформації

Не відвідуючи бібліотеку та не переглядаючи розділи сайту, ви можете отримувати інформацію на особисту електронну скриньку про бібліотечні заходи (презентації, літературні вечори, виставки) та нові надходження книг улюблених авторів чи жанрів.  

Надішліть лист-замовлення на електронну адресу відділу, розсилка якого Вас цікавить:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - абонемент (інформація про заходи відділу, книжкові виставки, в т.ч. віртуальні, нові надходження художньої літератури для читання в різних форматах).

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – читальний зал (книжкові, віртуальні виставки, літературні презентації, нові надходження документів за темами)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відділ краєзнавчої літератури та бібліографії (відомості про нові краєзнавчі та києвознавчі видання, книги київських авторів, можливість замовити щоквартальний інформаційний бюлетень «Київ на сторінках преси», інформаційно-бібліографічний щорічник «Нова література про Київ»);

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.відділ літератури з питань мистецтв (анонс заходів відділу, інформація про мистецькі клуби, художні виставки, нові надходження книг, періодичних видань, аудіо та відеодокументів)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - відділ літератури іноземними мовами (інформація про засідання мовних клубів, літературознавчі заходи, нові надходження книг та періодичних видань іноземними мовами)

Розсилка формується спеціалістами бібліотеки з урахуванням індивідуальних потреб кожного абонента, тому Ви отримаєте максимально корисну інформацію!