НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Виставка-персоналія «Визначні споруди Києва Вікентія Беретті»

13-07-2016  До 235-річчя від дня народження  російського та українського архітектора італійського походження, професора архітектури Беретті Вікентія відділ краєзнавчої літератури та бібліографії   пропонує книжкову виставку-персоналію «Визначні споруди Києва Вікентія Беретті».

За безпосередньої участі Беретті Вікентія Івановича розроблено проекти таких університетських установ: Астрономічної обсерваторії (1840), Ботанічного саду, Спланував прилеглі до Головного корпусу університету території та нові міські магістралі - Володимирську вулицю, Університетський бульвар (нині - бульвар Тараса Шевченка).

1839  зведення за проектом Беретті Інституту шляхетних дівчат (нині - Міжнародний центр культури і мистецтв). Займався також завершенням спорудження католицького костелу (1837—1839), проектуванням 1-ї чоловічої гімназії, укріпленням залишків Золотих воріт. Співавтор генерального плану забудови Києва (затверджено 1837).

Відділ запрошує всіх бажаючих  ознайомитися з творчістю архітектора. До вашої уваги документи, що розповідають про історію створення його шедеврів.

Виставка діятиме до 12 серпня.