НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Бібліоніч у відділі мистецтв

25-04-2016 Відділ мистецтв у Всесвітній день книги та авторського права продовжив свою роботу до півночі. Програма «Бібліоночі», що увійшла в програму "Книжкового арсеналу-2016", включила низку заходів для відвідувачів різних вікових категорій.

Для любителів фотомистецтва у виставковому залі організовано фотовиставку «Наш Афон», приурочену  до 1000-ліття духовно-культурних зв’язків Київської Русі та Святої гори Афон. У відеолекторії на тему «Екранізації світової класики» відбувся перегляд та обговорення фільму німецького кінорежисера Георга Пабста «Любов Жанни Ней» за романом Іллі Еренбурга. У залі відеопереглядів презентовано книжково-ілюстаритвну експозицію «Хрещатицький парижанин: Ілля Еренбург і світовий мистецький авангард».

Урочисто, з участю представників «Россотрудничества в Украине» відбулося відкриття книжково-ілюстративної виставки «Сергій Прокоф’єв. “Любов до трьох апельсинів на світовій оперній сцені”» та театрального відеолекторію «Любов до трьох апельсинів» Сергія Прокоф’єва в сучасних версіях світової оперної режисури». У програму «Бібліоночі» ввійшла також програма від наших гостей - студентів акторського факультету Національного університету театру кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого з курсу народного артиста України Миколи Рушковського.

Усі бажаючі змогли також взяти участь у майстер-класі Аліни Гриненко з мистецтва батіку та повчитися майстерності варіння чаю за усіма правилами класичної чайної церемонії, що дозволяє пізнати всі «Чотири Чайні Коштовності»: смак, аромат, колір і вигляд від майстра Keyto In-Ko – Катерини.