НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Жіноче обличчя миру

16-03-2016 Учора на запрошення Спілки жінок м.Києва працівники бібліотеки та інших публічних бібліотек міста взяли участь у підсумковому заході програми «Миротворення в Україні: роль жінок», що відбувся за сприяння міжнародних організацій в Україні. Програма започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії.
 
З серпня 2015 по березень 2016 року в усіх регіонах країни спілками жінок організовано 21 семінар, де піднімалися проблеми підвищення та зміцнення ролі жінок у царині миротворення в Україні, використання потенціалу жінок як об’єднавчого чинника для українського суспільства, відкриття нових можливостей для миротворчого діалогу та примирення в українському суспільстві. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї. Жінки-активістки зустрічалися, дискутували, намагалися почути і зрозуміти одна одну, шукали шляхи мирного врегулювання конфлікту та пост конфліктного відновлення країни.
Думки і пропозиції, висловлені на семінарах у регіонах, сьогодні були узагальнені, а висновки будуть передані до Верховної Ради України, Президенту України та Уряду. Участь у форумі взяли відомі жінки України, які не потребують особливих рекомендацій: Валентина Семенівна Шевченко, Галина Миколаївна Менжерес, Марія Андріївна Орлик, Ніна Іванівна Карпачова, Леокадія Володимирівна Герасименко, Світлана Іванівна Мирвода.