НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Шановні користувачі бібліотеки!

Сьогодні маємо вживати невідкладні заходи з запобігання розповсюдженню вірусу грипу А та В, COVID-19 (коронавірус 2019 – nСoV) в місті Києві.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19", Протоколу постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 06.03.2020 №8 бібліотека з 12 березня почала працювати в режимі призупинення проведення заходів. Працівники бібліотеки з ознаками гострого респіраторного захворювання на робочі місця не допускалися. Користувачі бібліотеки з ознаками гострого респіраторного захворювання у бібліотеку не допускалися.

Регулярно проводяться прибирання приміщень: очищення поверхні меблів, дверних ручок відповідними засобами для очищення.

З 17 березня бібліотеку закрито на карантин!

Ми рекомендуємо киянам:

якщо ви відвідували одну із країн підвищеного ризику протягом останніх 14 днів, вам слід залишатися вдома, щоб захистити наших співгромадян від ризику зараження. Поточна інформація – на карті розповсюдження вірусу.

Просимо вас дотримуватися наступних правил, щоб запобігти зараженню:

– людям похилого віку, слабким, із пониженим імунітетом і особам із хронічними захворюваннями слід залишатися дома;– обмежуйте фізичний контакт (уникайте рукостискань, поцілунків і обіймів);

– при кашлі чи чханні використовуйте одноразову хустинку. При необхідності прикривайте обличчя рукавом або ліктьовим згином. Не кашляйте в бік інших людей;

– будьте вдома, якщо відчули ознаки хвороби, щоб не піддавати інших ризику зараження;

– мийте руки часто і ретельно. Використовуйте спиртовий розчин та вологі серветки.
Оперативна інформація – на сайті Міністерства охорони здоров'я України. Телефон гарячої лінії 0-800-505-201.

Цілодобова гаряча лінія "Порада лікаря за телефоном", куди також можна звернутися в разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу – телефонувати за номером: 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) та 044-235-01-01 – із мобільного (згідно з тарифами оператора). 7 базових київських лікарень з наявними експрес-тестами на виявлення коронавірусу:

☑️Олександрівська клінічна лікарня м. Києва;
☑️Київська міська клінічна лікарня № 4;
☑️Київська міська клінічна лікарня № 9;
☑️Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1;
☑️Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2;
☑️Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня;
☑️Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.

УВАГА! Експрес-тести проводяться виключно за медичними показами, в медичному закладі і БЕЗКОШТОВНО!

Зверніть увагу! Міністерство охорони здоров’я запустило телеграм-бот, який оперативно відповідає на запитання щодо коронавірусу. Крім того, в Україні працює телеграм-канал “Коронавірус_інфо”.

Сервіс для відстежування ситуації із поширенням коронавірусу в Україні. На карті позначена кількість лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом – червоний колір, та підозр щодо можливого зараження – жовтий. Зеленим кольором позначені лікарні, які можуть приймати інфікованих, і де немає підозр та підтверджених випадків коронавірусу.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 (офіційний веб-сайт Міністерства охорони здоров'я України).

Чат-бот МОЗ з коронавірусу: перезапуск

 

 

28 квітня – Всесвітній день безпеки і здоров'я на роботі

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році

Профілактика і пом'якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці. Контрольний перелік заходів

Постер

 

Віртуальна платформа з емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19