НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Українська література доби московської окупації – імена і твори"

29-09-2019 У рамках проєкту "Академії красного письменства" відновив роботу наш постійний просвітницький проєкт "Література доби московської окупації: імена і твори" – серія лекцій про життєвий шлях і творчий доробок маловідомих письменників України. Лекції читає голова Українського клубу Роман Кухарук.

Сьогоднішня зустріч була присвячена прозаїку Бориславу Степанюку та поету Богдану Бойку. Учасники з теплом та повагою згадували письменників. На зібранні читали поезію Бориса Павловича Степанюка, який був українським поетом, перекладачем з литовської та чуваської літератури, журналістом, а також функціонером комуністичних органів СРСР в Україні.

Учасники заходу не залишилися байдужими і до творчості Богдана Михайловича Бойка: читали уривки з твору "Липовий цвіт сорок першого". Богдан Михайлович був українським письменником, редактором журналу "Перевал", громадським і культурним діячем, автором багатьох романів та повістей, а також лауреатом кількох літературних премій. Після його смерті, у 2001 році, була заснована Обласна премія Богдана Бойка в галузі журналістики Івано-Франківської області.