НОВИНИ ТА ПОДІЇ

"Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного" – у бібліотеці

16-09-2019 Для фахівців Публічної бібліотеки імені Лесі Українки стартував соціальний інноваційний проєкт "Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного", який реалізується Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти.
Місія Освітнього Хабу міста Києва – забезпечити системну реалізацію концепції "Навчання Протягом Життя" на території міста Києва, надавши можливість усім охочим безкоштовно отримати або покращити навички, які потрібні кожному та які наразі є вкрай популярними на ринку праці.
Тренінги проводитимуть кваліфіковані спеціалісти за такими напрямками: "Емоційний інтелект", "Персональна ефективність", "Позитивні комунікації" та "Управляння командою".
Перше заняття "Поняття про емоційний інтелект. Види емоцій" провела психолог Злата Біневич. Бібліотекарі отримали не тільки теоретичні знання за темою тренінгу, а й практичні навички роботи у команді, що вкрай необхідно як для саморозвитку, так і для побудови успішної кар’єри у компанії своєї мрії.