НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Майстер-клас з академічного рисунка від Сергія Гур’янова

01-09-2019 Недільного вечора у бібліотеці вирує життя: День знань за мольбертами своєрідно відзначили наші постійні користувачі, які завітали на майстер-клас з академічного рисунка від художника Сергія Гур’янова.  
Ви коли-небудь замислювалися, як ми візуально сприймаємо навколишній світ? Пересічна людина здебільшого оцінює предмети, що потрапляють до поля її зору, поверхнево, зауважуючи лише те, що пов'язано безпосередньо з фізичними характеристиками побаченого. Присутні вчора, які вже тривалий час студіюють образотворче мистецтво на наших постійних майстер-класах, вчилися споглядати очима художників. Адже для того, аби створити довершену композицію, необхідно досконало опанувати розуміння просторових співвідношень та мати всі необхідні знання про геометричні фігури, з яких складається все, що сприймає людське око.

Саме збагнути основи рисунку намагалися учасники майстер-класу, і, варто додати, їм вдалося наблизитися до поставленої мети, хоча результат потребував зусиль і терпіння. Утім, пам'ятаймо, що де є воля, там є шлях, оскільки кожна людина наділена неймовірним потенціалом, а будь-який успіх – результат наполегливої праці. Тож торуймо шлях до нових знань, опановуймо нові вміння та навички і повсякчас відкриваймо світ по-новому, в чому бібліотека вам радо допоможе.